poniedziałek, 6 lutego 2017

wenus i mars

Czasami droga jest krótsza, czasami dłuższa. Czasem ruszamy w nią oboje, czasem nie rusza żadne z nas. Czasami jedno goni a drugie ucieka.
MIŁOŚĆ - żywioł, dynamika, albo i nuda.
Fazy są różne, zwłaszcza gdy mijają kolejne lata... Ale na dnie serca, niemal zawsze tli się poczucie, że WARTO. 
Skracajcie dystans, ruszajcie w drogę, odległość to pojęcie względne.
Czasem skraca go dobre słowo, gdy poprzednie były zbyt ciężkie. Jedno spojrzenie, które grzeje na cały dzień.
Słowo talizman, które sprawia, że odzyskujemy wiarę dawno utraconą. 
Mała karteczka włożona między kanapki, w których tylko masło, bo budżet domowy wyczerpał się za szybko.
Miliony malutkich codziennych działań, które ją budują...
Parę dni temu czytałam piękny wpis na fanpejdżu Mateusz Grzesiak o 24 rzeczach, które budują udane i długotrwałe związki, bardzo polecam...
A jeśli ten talerz mówi o Was, to jeden jedyny czeka nas Was, wraz z kilkoma pojedynczymi egzemplarzami nowości w misiurowym sklepie: http://www.misiura-design.pl/sklep/?326,mars-i-wenus


3 komentarze:

  1. Witam Pani Agnieszko <3 Pragnę Pani podziękować dzisiaj i tutaj pod tym wpisem. Podziękować za każdy tekst napisany tutaj na blogu , na Fb Za każde słowo, które przepełnione jest ciepłem, miłością do drugiego człowieka, do tego co nas otacza <3 I myślę jak dobrym człowiekiem jest ta kruszynka, nasza Misiura <3 Muszę się pani Agniesiu do czegoś przyznać ;) uwielbiam zaglądać tutaj na bloga skąd bije samo dobro i kiedy mam tak zwane gorsze dni wracam, czytam i uczę się . Pokory do świata i miłości do ludzi . Czytam te teksty po sto kroć i uwielbiam je. Dziękuję za każde słowo, za każdy tekst , za każdą mądrość , za ciepło i za to, że miałam przyjemność spotkać Cię Misiuro kochana na swojej drodze. Dziękuję jeszcze raz Pani Agnieszko <3 Przesyłam moc pozdrowień i ciepłych myśli. Pozdrowienia dla pana Misiury ;) Katarzyna N.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję z całego serca, Pani Kasiu <3 To dzięki obecności Osób takich jak Pani, mam radość, odwagę i pragnienie dzielenia się swoją wrażliwością <3 Najlepszości nam : )

    OdpowiedzUsuń