czwartek, 31 grudnia 2015

życzę Wam

Długo myślałam nad tym, jakim wpisem chciałabym Was pożegnać w roku 2015. Mogłabym wymienić jak wiele marzeń udało mi się spełnić i że zachęcam Was do bezgranicznej wiary w swoje możliwości <3 Mogłabym też napisać, żebyście byli pokorni wobec swoich ograniczonych możliwości.
Paradoks życia polega na tym, że i jedno, i drugie byłoby prawdą <3
A ja?
A ja nadal pragnę zostać wrażliwą dziewczyną, z sercem pełnym nadziei i zaufania w jasną stronę mocy, z latawcem w ręku, który radośnie szybuje ku niebu i - OCZYWIŚCIE - z Panem Misiurą u boku <3 Z Przyjaciółmi, których ciepło, miłość i dobroć jest najpiękniejszym darem kończącego się roku!
Niech Wam się darzy, Kochani <3


10 komentarzy:

 1. Misiurko, właśnie przeczytałam Twój wpis - SMS niezwykły, dziękuję, że podzieliłaś się nim ze mną. Bardzo potrzebny jest mi teraz Bóg, który zechciałby zdmuchnąć złe chmury. Tobie też tego życzę :)i pięknej codzienności w Nowym Roku ! Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maszko, czy w trakcie mojego milczenia, On dmuchnął? Bardzo Ci tego życzę! Niech nas koi łaskawość i dobro świata! A jeśli to jeszcze nie pora, by czynił to świat, to niech bliscy i przyjaciele nie ustają w działniu!

   Usuń
 2. Pięknie napisałaś. :-) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! :-)
  Dodaję do obserwowanych i będę zaglądać.

  Pozdrawiam,
  www.kosmetykiani.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana ! Wszystkiego co najlepsze ! Mogę się podpisać pod tym wpisem rękami i nogami :) Myślę, że wiesz pod którym zdaniem najbardziej ;) Wspaniałości dla Ciebie i Pana Misiury !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, Kochana!
   Wiem...
   Niech nam się darzy!!!!
   <3

   Usuń
 4. o jak ładnie napisane.. wiary i pokory wobec własnych możliwości.

  OdpowiedzUsuń