poniedziałek, 13 lipca 2015

Żywiołowy konkurs- WYNIKI :)

Wpływam po urlopie do portu mojej ukochanej codzienności.Jeszcze zamyślona, z sercem w Pucku (nie, nie w płucach :), pełna wrażeń po warsztatach, które były nagrodą konkursową od Ekspresja siebie, z radością czytam Wasze żywiołowe komentarze konkursowe i za każdy dziękuję - są piękne! :)

Całkiem żywiołowe jury wybrało dwa wpisy, które zostaną nagrodzone książkami wydawnictwa Element : „Odkryj swój żywioł”.
To wpisy Katarzyny i Anny :)
Serdecznie Wam gratuluję i proszę - w imieniu wydawnictwa - o maile z danymi do wysyłki Waszych książek: biuro@wydawnictwoelement.com.pl

HappyAlimak, Sylwia, Michał Pałka, Szyte Żyjątka, Mulinowe Misie, Magda lena chcemy Wam podziękować za Wasze osobiste komentarze i mamy propozycję: książkę "Odkryj swój żywioł" możecie zamówić pod adresem email: biuro@wydawnictwoelement.com.pl z 10% rabatem i darmową wysyłką :)

Raz jeszcze dziękuję Wam za serce i piękno Waszych wpisów! :)

13 komentarzy:

 1. Ojej jak mi miło Misiuro Kochana! Dziękuję i cieszę się ogromnie z tego niespodziewanego wyróżnienia! Gratuluję Kasi i pozostałym uczestnikom. "Port ukochanej codzienności" brzmi mi w sercu. Też już tęsknię do swojego :) Pozdrawiam MOCno! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :D gratuluję Katarzynie i Annie
  I bardzo dziękuję za niespodziankę i możliwość zamówienia ww książki z rabatem :)
  Już mailuje i czekam z niecierpliwością na swój egzemplarz ;)
  Pozdrawiam wakacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Magda lena! :) A przy okazji zajrzałam na Twoją stronę i zobaczyłam te wszystkie piękne szydełkowe cudeńka! Aż mi serce mocniej zabiło, bo ja ostatnio mam coraz mniej czasu na machanie swoją czarodziejską różdżką, to znaczy szydełkiem :)))

   Usuń
 3. Mowę mi odebrało Misiuro moja droga :) Ja i wygrana, aż nie mogę w to uwierzyć muszę się uszczypnąć. Ot pomogło :) Dziękuję z całego serca , że moja codzienna kreatywność komuś się spodobała. Tym bardziej dziękuję :)
  Gratuluję też bardzo Ani i cieszę się z jej wygranej tak mocno jak ze swojej. Misiuro kochana pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz to dla mnie wiele znaczy :) Kaśka N

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kasiu i nawzajem! Ależ to cudowna wiadomość! Niesamowite, że tu, u Kochanej Misiury, też się spotkałyśmy i to w takich wspaniałych okolicznościach! :))))

   Usuń
  2. Aniu cała przyjemność po mojej stronie :)))) Świat jednak jest mały :)

   Usuń
 4. Gratulacje dla Was dziewczyny:) ..myślę że to jest tak, że wszystko do każdego przychodzi w odpowiednim momencie, zatem i owe wygrane nie są przypadkowe z całą pewnością:) Pozdrawiam Was i Organizatorkę Misiunię także:) <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki HappyAlimak i też pozdrawiam :*

   Usuń
  2. Późne , ale serdeczne podziękowania :) Pozdrawiam również cieplutko HappyAlimak :)

   Usuń
 5. Baaardzo się cieszę, Dziewczyny Moje Drogie, bardzoooo :)
  I dziękuję Wam, że jesteście zawsze blisko, z sympatią dla mojego świata :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Misiuro kochana , a jak tu nie być w tym Twoim zaczarowanym , cieplutkim świecie :) Pozdrawiam :)

   Usuń