piątek, 14 listopada 2014

plany na 2015 rok?

Robię je co roku, od wielu, wielu lat. Tylko dziesięć sztuk, nie mniej, nie więcej. Praca nad nimi, to medytacja, zatrzymanie czasu, gdy mam w rękach cały rok. Wspomnienie lata i zachwyt nad przyrodniczą różnorodnością. Zamyślenie, jakie rośliny dobrać, by mówiły coś o danym miesiącu, jak stworzyć opowieść z dwunastu rozdziałów, by była spójna, bogata i zaskakująca jak świat, który nas otacza. To co, że plecy pękają z bólu, jak suche konary drzew- jest radość- Wasza i moja 
a jak było rok temu? o tak : )
jak będzie w tym? jeszcze inaczej, zaskoczę Was A na deser łąka na paterze misiurowej :)
Dobrego weekendu!

12 komentarzy:

 1. To nie lada wyczyn! Domyślam się, jak trudno dobrać roślinki, tak by pasowały do siebie i jeszcze kojarzyły się z danym miesiącem, a przykleić je, to mistrzostwo cierpliwości! Niby takie proste, a takie trudne! 10 sztuk? - PODZIWIAM!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magdo, wiem, że Ty wiesz to najlepiej :) Pozdrawiam ciepło : )

   Usuń
 2. Każda Twoja praca jest zachwycająca, kalendarz z pewnością też taki będzie - do polubienia, zachwycenia i zaskoczenia od pierwszego wejrzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Misiura wytrawna zielarka, bosko!

  te lutowe niezapominajki... jak śliczne gwiazdki z nieba... :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, czy wytrawna, ale wytrwała, dzisiaj o poranku zabierałam trawie ostatnie żółte kwiaty :) Ale trawa pozwoliła :)

   Usuń
 4. Kalendarz jest zjawiskowy. Zwyczajny i niezwyczajny. Genialnie prosty. Cudny :) Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Maszko! Tak, ma w sobie zwyczajność i niezwyczajność- myślę, że wrażliwa dusza czuje brak sprzeczności, prawda? :)

   Usuń