środa, 15 stycznia 2014

taki dzień...

Gdzieś pomiędzy zimą, której nie ma a wiosną, która będzie, JESTEM.
 Właśnie to dzisiaj zapisałam w glinie...14 komentarzy:

 1. To będzie cudo !!! roślinki, domki, desczowa chmura - wszystko w jednym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aaaa, oby :) Kokko, pamiętasz talerz makowy? Też było sporo oczekiwań wobec niego i jeszcze więcej mojego stresu- szczęśliwie wyszedł pięknie :) Oby i tym razem tak było :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję : ) Lubię na niego spoglądać, cicho szepcąc magiczne zaklęcia, by nie stracił uroku podczas dwóch wypałów : )

   Usuń
 3. czekamy :) Lubię tu zaglądac też dlatego, że spotykam znajome twarze :) Np. Magdę i Kokkę :* Pozdrawiam ciepło Dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak, to cudne, że wpadamy do siebie w odwiedziny w coraz bardziej znanym, sympatycznym i życzliwym gronie : ) A może pewnego dnia spotkamy się na kawkę, gdzieś w pół drogi, albo całkiem nie po drodze : )

   Usuń
  2. Dokładnie :) Tez lubię te nieoczekiwane spotkania na FB lub na blogach :) Mam nadzieję, że herbatka na żywo okaże się całkiem realna :) Buziaki :*

   Usuń
  3. Herbatka na żywo, gdy stopnieją śniegi wchodzi w grę- bardzo realną grę : ) : )

   Usuń
 4. Witaj ! Odnalazłam Twojego bloga i chętnie bym została ale chyba nie masz obserwatorów :( to nic i tak będę wpadać !
  praca zapowiada się pięknie... jestem ciekawa efektów końcowych !
  Pozdrawiam... agatownik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hop, hop : ) Nie mam dodanej zakładki obserwatorów, ale w blogspocie, można dodawać blogi do listy czytelniczej :) Zaraz się poprawię : ) Dodam i będę czekać na Twoje kolejne odwiedziny :)
   Balonowa fanka : *

   Usuń
 5. To niesamowite widzieć Cię przy pracy. Zawsze się zastanawiałam jak wyglądają inni kiedy robią coś co lubią, zapominają o całym świecie i czy wszyscy zawsze tak brudzą dookoła jak ja :D
  buziaki - Ada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adaaaaaaaaaaaaa :)! Ale Cię dawno nie było!!! Ja bardzooo brudzę dookoła- zapewniam Cię- a glina brudzi jeszcze bardziej niż ja, hihihi :) I TAK! Zapominam o całym, bożym świecie dookoła :)

   Usuń